В одній з областей України посилюють мобілізацію та активізують роботу з пошуку ухилянтів

49

В Херсонській області посилять мобілізацію. Також там активізують роботу з пошуку ухилянтів.

Про це повідомив голова Херсонської ОВА Олександр Прокудін, передає сайт 056.

За його словами, Національній поліції доручено активізувати роботу з пошуку осіб, які ухиляються від виконання військового обов’язку. Також на блокпостах перевірятимуть водіїв та пасажирів, чи не проігнорував військовозобов'язаний отриману раніше повістку.

Прокудін зазначив, що до Херсона не зможуть потрапити військові, які не виконують бойові завдання на території Херсонської громади. Виключення — Захисники і Захисниці, котрі проживають у місті, знаходяться у відрядженні, відпустці або проходять лікування.

Також заборонено продаж алкоголю у Станіславській, Білозерській, Херсонській, Чорнобаївській, Музиківській, Дарʼївській, Тягинській, Бериславській, Борозенській, Милівській, Новоолександрівській, Нововоронцовській та Новорайській громадах, а також селах Новомиколаївка, Черешневе, Костирка, Нововознесенське, Добрянка Високопільської громади та Трифонівка, Нововасилівка Великоолександрівської громади. Обмеження не поширюється на Херсон, Зеленівку, Степанівку та Чорнобаївку.

Джерело: 056.ua

Предыдущая статьяНа лиманському напрямку ворог проводить перегрупування, через особливості місцевості застосовує більше керованих авіабомб
Следующая статьяДПСУ: На українсько-польському кордоні стоїть приблизно 2900 вантажних транспортних засобів