«Надважкі часи ще попереду»: Волкер спрогнозував терміни війни в Україні

106

"Надважкі часи ще попереду": Волкер спрогнозував терміни війни в Україні

Колишній спецпредставник Державного департаменту США з питань України Курт Волкер заявив, що навесні Росія почне новий етап військових дій в Україні.

За його словами, надважкі часи ще попереду, оскільки прийдешня зима буде важкою для Європи, України та Росії. Про це він заявив, спілкуючись з українськими журналістами, інформує UAINFO.org з посиланням на ТСН.

За словами Волкера, США будуть надавати не тільки військову допомогу, але і фінансову та гуманітарну.

Читайте також: Ранні поставки HIMARS допомогли б запобігти трагедії в Маріуполі, – посол Польщі

"Треба розуміти, що надважкі часи ще попереду. Але Україна зробила величезний прогрес, щоб опинитися там, де вона є зараз. Треба готуватися, що важко після зими буде, бо буде наступний етап військових дій. Війна триватиме наступного року і весною, і влітку", – зазначив американський дипломат.

При цьому дипломат зазначив, що наступна зима буде важкою для всієї Європи через проблеми з енергоресурсами.

"Я вважаю, що ця зима буде важка для всіх: Європи, України та для Росії також. Але ми надаватимемо не лише військову допомогу, а й фінансову, гуманітарну", — наголосив Волкер.

Читайте також: "Є і суб'єктивні, і об'єктивні причини". Рахманін пояснив, чому країни НАТО не можуть передати Україні багато зброї

Він також зазначив, що наразі підтримка України дуже сильна серед обох партій, а також – у палатах Конгресу, в Білому домі та суспільстві.

"Враховуючи таку підтримку, я не бачу, щоб рівень допомоги знижувався. Достатньо великі кошти зарезервовані до кінця цього фіскального року та наступного", – додав Волкер.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube