Спецслужби Грузії угледіли слід України в підготовці «перевороту». У МЗС відповіли

10

Спецслужби Грузії угледіли слід України в підготовці "перевороту". У МЗС відповіли

Служба державної безпеки Грузії заявила про нібито спроби окремих людей, зокрема й представників України, здійснити "переворот" у країні. Однак Київ не втручається і не планує втручатися в особисті справи Тбілісі.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на заяву речника Міністерства закордонних справ Олега Ніколенка, інформує UAINFO.org.

Що цьому передувало

"Певна група осіб, що діє на території Грузії та за її межами, планує в жовтні-грудні цього року організувати в Грузії дестабілізацію та громадянські заворушення, кінцевою метою яких є зміна влади насильницьким шляхом", — йдеться у заяві Служби державної безпеки Грузії.

До чого тут Україна

Спецслужби Грузії вважають, що одним з авторів згаданого "плану" нібито є заступник колишнього міністра внутрішніх справ Грузії Вано Мерабішвілі, а нині заступник глави військової розвідки України Георгій Лорткіпанідзе.

Також Грузія спробувала звинуватити в причетності до цього його підлеглих, а саме колишнього члена охорони третього президента Грузії Міхеїла Батуріна та члена близького оточення Міхеїла Саакашвілі, командира чинного в Україні "Грузинського легіону" Мамуку Мамулашвілі.

"Відомо про те, що організатори розглядають можливість здійснення в Грузії сценарію, аналогічного українському "Євромайдану" 2014 року", — додали у Службі державної безпеки.

Як на це відреагували в Києві

Олег Ніколенко пояснив, що ця інформація не відповідає дійсності.

"Нинішня грузинська влада вчергове намагається демонізувати Україну, аби вирішити свої внутрішньополітичні питання. Українська держава не втручалася, не втручається і не планує втручатися у внутрішні справи Грузії", — додав речник Міністерства закордонних справ.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube