Як зміниться пауза між ракетними ударами РФ по Україні – думка військового оглядача

74

Ракетні удари Росії по Україні не припиняться, але паузи між атаками будуть зростати, оскільки виробничий, відновлювальний і логістичний потенціал супротивника знижується.

Якщо зараз ми можемо говорити про паузи між ударами в два тижні, то через якийсь період часу, це буде середньостатистично три тижні, розповів військовий оглядач Олександр Коваленко в ефірі "FreeДом", інформує UAINFO.org.

"Для подібних ударів, щоб вони мали якийсь ефект, необхідний елемент прориву протиповітряної оборони. Елемент прориву протиповітряної оборони обумовлений великою кількістю одиниць ракетного озброєння, які запускаються…", — заявив експерт.

За його словами, головне, щоб ракет було досить багато, і протиповітряна оборона не могла знищити всі об'єкти, які запускаються.

"Тобто, це кількість у 70, 80, 90, 100 ракет протягом такого удару має бути запущена. Щоб накопичити таку кількість, відтворити, зняти зі зберігання, відновити, відправити на аеродром, розмістити на пускових майданчиках – це все займає… певний проміжок часу… якщо ми може зараз говорити про паузи між ударами в два тижні, то через якийсь період часу, це буде середньостатистично три тижні", – спрогнозував він.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube