Загроза чуми та «трупозвалище» в супермаркеті: москва зробила з Маріуполя жахіття, — ФОТО

425

У Маріуполі Донецької області продовжують знаходити тіла загиблих місцевих жителів — вони місяцями лежать на вулицях, в підвалах і супермаркетах. Через це уже влітку можуть виникнути спалахи інфекційних захворювань — дизентерії, чуми та ін. Це загрожує загибеллю тих, хто залишився в живих. Про це повідомляє редакція 056. Мер Маріуполя Вадим Бойченко в ефірі телемарафону розповів, що загарбники в місті вбили більш як 22 тисячі осіб, що призвело до стихійних поховань. Також окупанти звозять тіла в супермаркет. Радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко розповів, що їх вимило з могил. "В приміщенні супермаркету «Щирий кум» в Лівобережному районі по пр. Свободи росіяни облаштували трупозвалище. Буквально. Сюди росіяни звозять тіла загиблих, що вимило з могил при спробі відновлення водопостачання та частково — ексгумованих. Просто звалюють, наче сміття. Катастрофічна нехватка людей для захоронення та потужності навіть імпровізованих моргів. До такого ступеню, що в москві розпочали окрему рекрутингову кампанію паталогоанатомів. Фото свіже. Наочна демонстрація нелюдства та загроз епідемії", — розповів він. В мерії зазначили, що неробоча каналізація, відсутність збору сміття і потепління, може призвести до спалахів інфекцій. Через це можуть загинути жителі Маріуполя, яких окупанти не випускають з міста. Це понад 100 тисяч мирних людей, які ледве виживають в непридатних умовах. На вулицях міста Марії лежать гори сміття, яке мають прибирати та вантажити в автівки самі мешканці міста.  "Вантажівок навіть мнс росії — обмаль. Тому вже три місяці сміття на вулицях перетворюється на суцільну гниль та сморід. Розтікаючись по вулицях і закупорюючи намертво зливи", — написав Андрющенко. Навіть невеликий дощ перетворює Маріуполь на річку, яка розносить заразу навколо. Люди набирають воду з відкритого колодязя "після експериментів окупантів з водопостачанням". "В колодязь постійно потрапляє сміття з подібних на першому фото гірок. Люди змушені пити таку воду — іншої немає. І все це на фоні тепла, сонця і зеленого міста. Повна картина Маріуполя у двох фото", — відзначив радник міського голови. Нагадаємо, раніше ми писали, що у Маріуполі, в підвалі багатоповерхівка знайшли понад 200 тіл. Джерело: 056.ua

Предыдущая статья6000 мА·ч, 144 Гц, Dimensity 1300 и 50 Мп за 240 долларов. Представлен Vivo T2x
Следующая статьяЯхты российских олигархов выключают геолокацию за во избежание ареста — СМИ