Супротивник більше не може нав’язувати ЗСУ логіку своїх бойових дій, – експерт

299

Супротивник більше не може нав’язувати ЗСУ логіку своїх бойових дій, – експерт

Збройні cили України перехопили стратегічну ініціативу у противника, але до стратегічного перелому ще доволі далеко, у ворога є доволі великий запас міцності.

Класична воєнна поразка ворога стане причиною смерті президента РФ Володимира Путіна, розповів військовий експерт Петро Черник в ефірі телемарафону, інформує UAINFO.org з посиланням на УНІАН.

Читайте також: В міноборони Естонії прогнозують, що активні бойові дії в Україні завершаться через два місяці

Збройні cили України перехопили стратегічну ініціативу у противника, але до стратегічного перелому ще доволі далеко, у ворога є доволі великий запас міцності.

"Ми маємо тверезо усвідомлювати, що класична воєнна поразка противника в Україні призведе до смерті Путіна, і РФ стане на шлях свого колапсу", — зазначив він.

За його словами, "дійсно, українські Збройні сили перехопили стратегічну ініціативу у противника".

Читайте також: Експерт пояснив, за яких умов Росія може посилити наступ восени

"Противник не може більше нав’язувати нам логіку своїх бойових дій, і справжньою ознакою того, що ця ініціатива уже у наших руках, є системне "тютюнопаління" російських військовослужбовців і складання "бавовни" на окупованому кримському півострові. Однак, на мій погляд, до стратегічного перелому ще доволі далеко", — зазначив експерт.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube

Предыдущая статьяроссия настаивает на выдаче 56 виз делегации лаврова для участия в заседании ООН: ответ США
Следующая статьяЗнищення російського газу в Європі: чи буде дієвим передзимовий газовий шантаж путіна