Сьогодні, 14 лютого електротранспорт Дніпра вийшов з обмежень, які були введені через складну ситуацію в енергетичній галузі. Вранці змінили рух трамваї та тролейбуси. Також провернулося в більш повноцінний режим метро. Про це повідомляє сайт 056 з посиланням на Дніпровський метрополітен. На лінію у міжпікові години додано ще один поїзд, таким чином інтервал руху у цей час зменшився. Зауважимо, що зміни стосуються тільки розкладу – станція Заводська не приймає пасажирів. Графік роботи метрополітену для перевезення пасажирів під час воєнного стану з 05:35 до 23:00. Як укриття метрополітен працює цілодобово. Оновлений розклад руху поїздів можна переглянути за посиланням. Користувачам неофіційного мобільного додатку треба дочекатися оновлення розкладу з боку розробника. Джерело: 056.ua
Последние новости
AMD расширит поддержку FSR 4.1 для консолей на архитектуре RDNA 3
В AMD подтвердили, что APU на базе RDNA 3 также получат поддержку FSR 4.1, так же как и дискретные видеокарты предыдущих поколений.
Foreign Affairs: Китай может получить Тайвань без единого выстрела
На майском саммите в Пекине Си Цзиньпин начал долгую партию: шаг за шагом заставить Вашингтон отказаться от поддержки Тайваня - и получить остров без...
Орденопад продолжается: польский политик демонстративно вернул две госнаграды Украины
Очередной виток дипломатического противостояния между Варшавой и Киевом перерос в масштабный демарш на уровне высшего законодательного органа Польши. Политический кризис, начавшийся с лишения украинского...

