Асиметричний градієнт виснаження: в ISW висловилися про особливості контрнаступу ЗСУ

76

Асиметричний градієнт виснаження: в ISW висловилися про особливості контрнаступу ЗСУ

Українські військові продовжували контрнаступальні дії як мінімум на трьох ділянках фронту і просунулися вперед, а в районі Бахмута також досягли тактично важливих успіхів. При цьому ЗСУ під час своїх операцій суттєво виснажують сили російських окупантів.

Таких висновків дійшли аналітики Інституту вивчення війни, передає РБК-Україна з посиланням на звіт ISW, інформує UAINFO.org.

Експерти зазначають, що на кадрах з геолокацією, опублікованих 25 липня, видно, що Сили оборони України досягли тактично важливих успіхів на південь від Кліщіївки (7 км на південний захід від Бахмута).

У Генштабі ЗСУ повідомили, що бійці вели наступальні операції на:

  • Бахмутському,
  • Мелітопольському (захід Запорізької області)
  • та Бердянському (прикордонний район Запорізької та Донецької областей) напрямках.

Українські джерела повідомляли, що наші військові просунулися на 750 метрів у напрямку Старомайорського (9 км на південь від Великої Новосілки), а російські джерела стверджували, що ЗСУ трохи просунулися на захід від Оріхова.

За словами заступниці міністра оборони України Ганни Маляр, російські війська зазнають втрат в особовому складі у 8 разів більше, ніж українські у районі Бахмута, та у 5,3 раза більше на Бердянському та Мелітопольському напрямках.

В ISW звертають увагу на свої оцінки, що українські контрнаступальні операції "спрямовані на створення асиметричного градієнта виснаження, який зберігає українську робочу силу" за рахунок повільніших темпів територіальних просувань та звільнень земель при поступовому виснаженні у Росармії живої сили та техніки.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube

Предыдущая статьяУ середу в частині України посвіжішає: яка погода в Дніпрі та області
Следующая статья«Невероятно опасно»: Госдеп США отреагировал на отчет МАГАТЭ о минах на ЗАЭС