Дніпровська філія «Газмережі» зробила важливу заяву щодо передачі показань лічильників газу

205

Дніпровська філія «Газмережі» нагадує клієнтам про необхідність передати показання газових лічильників з 1 по 5 лютого, пише «Наше Місто» з посиланням на прес-службу компанії.

Газорозподільна компанія підкреслює, що вчасна передача даних сприяє точним розрахункам спожитого природного газу та забезпечує коректність у майбутніх платежах.

Передача показань доступна кількома способами:

Раніше ми писали: У додатку «єДніпро» з’явилася нова функція безпечного входу — Face/Touch ID.

Читайте також: Як працює метро Дніпра під час блекауту.

Предыдущая статьяУ Дніпрі за більше 1,1 млн грн планують оновити гумове покриття
Следующая статьяИгры за спиной: Трамп обещает тишину в Киеве, а Украина узнает об этом из соцсетей — FT