У Дніпрі відбулася акція вшанування хвилиною мовчання пам’яті полеглих захисників і захисниць України. Організатори закликали містян на хвилину зупинитися та разом вшанувати полеглих.
Про це повідомляє координаторка ГО Вшануй у Дніпрі Анна Матвієнко.
14 березня у центрі Дніпра пройшла хвилина мовчання на честь полеглих захисників і захисниць України.
Читайте також: У Дніпрі проведуть хвилину мовчання до річниці початку Війни за Незалежність України
Локація — біля ТЦ «Пассаж» на перехресті проспекту Дмитра Яворницького та вулиці Михайла Грушевського.
Такі акції дніпровські активісти проводять щосуботи і щосереди.
Читайте також: У Дніпрі проведуть хвилину мовчання спільно з Work.ua
Читайте новини Дніпра сьогодні на Dnipro.media
The post У Дніпрі активісти нагадали містянам про хвилину мовчання appeared first on Dnipro.media.

