Війна знову забирає найкращих – тих, хто став на захист України. Кожна втрата залишає глибоку рану в серцях рідних, близьких та громади. Ці люди віддали своє життя за мир і безпеку нашої держави. Загинув Віктор Темляков, пише «Наше місто» з посиланням на Жовтоводську міську раду.
30 березня громада провела в останню путь Віктора Темлякова — захисника, життя якого обірвалося після пережитого на війні.
Церемонія прощання зібрала тих, хто знав його в різні періоди життя: рідних, друзів, побратимів.
Він не належав до тих, хто багато говорив, натомість був людиною дії. Рятував побратимів під обстрілами, пережив поранення, проходив лікування — і щоразу повертався назад, на передову.
Втім, війна залишила слід, який не завжди був помітний одразу. Для Віктора він виявився надто глибоким.
Жовті Води віддали йому останню шану. У скорботі залишилися брат, сестра та син.
Світла пам’ять Віктору Темлякову.
Щирі співчуття рідним і близьким.
Нагадаємо: Трагічна звістка: під час проходження військової служби загинув Герой з Кам’янського Сергій Лисачук.
У Нікополі провели в останню путь старшого солдата Дмитра Куделю.
Раніше ми писали, у Покрові провели в останню путь 26-річного Євгена Федченка. Він служив старшим солдатом першого відділення протитанкових ракетних комплексів взводу протитанкових ракетних комплексів.
Нагадаємо, вважався зниклим безвісти: у Луганській області загинув військовий з Дніпропетровщини.

