Понад два роки вважався зниклим безвісти: у Жовтих Водах попрощалися із загиблим захисником

17

Після понад двох років невідомості стало відомо про загибель військового з Жовтих Вод Едуарда Петренка. У липні 2026 року ДНК-експертиза підтвердила його смерть, пише «Наше місто» з посиланням на міськраду Жовтих Вод.

Едуард Петренко народився 19 січня 1980 року в Жовтих Водах. Навчався у СШ №10 та ВПУ-70, після чого проходив строкову службу в армії.

У мирному житті чоловік працював на ТОВ «Північне видобування», а також був монтером колії у П’ятихатській та Олександрійській дистанціях колії.

У лютому 2024 року Едуард підписав контракт із Збройними силами України. Після проходження військової підготовки його направили на Донецький напрямок, де він служив номером обслуги. Під час бойових дій захисник отримав осколкове поранення та контузію.

9 червня 2024 року поблизу населеного пункту Сокіл військовий вступив у бій із російськими окупантами. Він знищив одного з противників, однак отримав смертельне поранення від іншого. Через щільний ворожий обстріл евакуація була неможливою, і з 12 червня 2024 року Едуард Петренко вважався безвісти зниклим.

У Героя залишилися дружина та троє дітей.Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким Едуарда Петренка. Вічна пам’ять Герою, який віддав життя за Україну.

Нагадаємо, на Запорізькому напрямку загинув захисник з Дніпропетровщини Микола Луханін.

Раніше ми писали, в бою загинув Валерій Висоцький з Нікополя, який став на захист країни в перші дні війни.

Також говорили, що у Кривому Розі провели в останню путь військового, 31-річного снайпера на псевдо «Моджахед». На нього чекали любляча дружина, батьки та старші брати.

Предыдущая статьяНа Дніпропетровщині за пів року побільшало на 1 177 компаній
Следующая статья«Дия» тестирует новые услуги: выплаты в связи с беременностью, рождением ребенка и «еЯсла»