У Дніпрі попрощалися з поліцейським Артемом Кучером, який загинув внаслідок атаки FPV-дронів Марганці

12

16 серпня рідні та колеги провели в останню путь поліцейського зведеного антидронового загону поліції Дніпропетровщини Артема Кучера. Він загинув під час виконання службового завдання у Марганці. Про це повідомляє поліція Дніпропетровської області, пише «Наше місто».

Вранці 14 серпня поліцейські відбивали атаку російських військ. Один із ворожих FPV-дронів вдалося знищити, однак інший безпілотник влучив у поліцейського. Артем отримав поранення, несумісні з життям, і загинув на місці. Бійцю було 42 роки.

Майже 22 роки свого життя Артем Кучер присвятив службі в органах внутрішніх справ. Служив у штурмовому батальйоні «Луганськ-1 імені героя Сергія Губанова» полку управління поліції особливого призначення об'єднаної штурмової бригади «Лють». До складу батальйону поліції особливого призначення ГУНП в Дніпропетровській області приєднався у 2025 році. Попри ризик для життя, без вагань долучився до несення служби у прифронтових населених пунктах Нікопольщини, щоб дбати про безпеку мирних мешканців та допомагати людям.

Артема знали як надійного колегу та побратима, який відповідально ставився до своєї роботи і завжди залишався поруч з людьми.

Провести Артема Кучера в останню путь прийшло керівництво ГУНП в Дніпропетровській області, рідні, друзі та колеги. У скорботі вони схилили голови, прощаючись із Захисником назавжди.

Без чоловіка залишилася дружина Ірина, без батька — доньки Карина та Вероніка.

У поліції Дніпропетровщини висловили найглибші та найщиріші співчуття родині й близьким загиблого. «Біль від цієї непоправної втрати — невимовний. Розділяємо його разом з вами», — йдеться у повідомленні.

Світла пам'ять та вічна шана поліцейському, який загинув, виконуючи службовий обов'язок та захищаючи людей від ворожих атак.

Нагадаємо, на Запорізькому напрямку загинув захисник з Дніпропетровщини Микола Луханін.

Раніше ми писали, в бою загинув Валерій Висоцький з Нікополя, який став на захист країни в перші дні війни.

Також повідомляли, що у Кривому Розі провели в останню путь військового, 31-річного снайпера на псевдо «Моджахед». На нього чекали любляча дружина, батьки та старші брати.

Предыдущая статья«Досить ігнорувати!»: у Дніпрі близько 70 людей вийшли на протестну ходу проти звільнення Федорова
Следующая статьяМадяр дал прогноз потерь оккупантов за остаток августа и предупредил о предстоящих сложностях для Украины