У 2025 році в Україні 780 компаній розпочали процедуру судового банкрутства. Дніпропетровська область увійшла до четвірки лідерів регіонів із найбільшою кількістю таких справ — тут зафіксовано 85 банкрутств бізнесу.
Про це журналісти Dnipro.media дізнались із аналітики Опендатабот.
Упродовж 2025 року процедуру банкрутства розпочали 780 компаній — це близько 10% від загальної кількості припинень бізнесу. Загалом торік в Україні зафіксовано 8 191 компанію, що проходила процедури, пов’язані з припиненням або зміною діяльності. Переважна більшість бізнесів — майже 60% — обирають самостійне припинення роботи без судових процедур банкрутства.

Дніпропетровщина посідає четверте місце серед регіонів за кількістю відкритих процедур банкрутства: у 2025 році таких компаній налічується 85, або майже 11% від загальноукраїнського показника. Більше справ зафіксовано лише у Києві (140 компаній), Запорізькій області (138) та Київській області (86).
Найчастіше банкрутами стають товариства з обмеженою відповідальністю — 84% усіх випадків. Серед галузей, які найбільше постраждали, лідирує оптова торгівля: у 2025 році неплатоспроможними стали 266 компаній. На другому місці — сільське господарство (71 компанія), далі — операції з нерухомістю, будівництво та роздрібна торгівля.
Читайте також: Дніпропетровщина серед лідерів за кількістю нових шлюбів в Україні
Дізнавайтеся про головні новини Дніпра та області на Dnipro.media
The post Дніпропетровщина увійшла в топ за кількістю банкрутств бізнесу у 2025 році appeared first on Dnipro.media.




