Йому було лише 30 років: на Донеччині загинув воїн з Піщанської ОТГ

12

Піщанська ОТГ знову в жалобі. 13 травня 2026 року поблизу села Новофедорівки Покровського району Донецької області у бою за Україну загинув солдат Ігор Андрійович Кардашов із селища Меліоративного. Йому було лише 30 років. Про це повідомляє Піщанська ОТГ, пише "Наше місто".

Ігор Кардашов служив у лавах 425-го окремого штурмового полку «Скеля». Вірний присязі на вірність українському народу, він до кінця виконав свій солдатський обов'язок.

Рідні, друзі та односельці згадують Ігоря як щиру, добру та чуйну людину, відданого сина й надійного товариша. Тепер — відважного Героя.

Піщанська сільська рада, Меліоративнівський старостат та вся громада схиляють голови перед світлою пам'яттю полеглого й висловлюють щирі співчуття мамі та всім близьким Ігоря.

Нехай Господь дарує вам сили пережити цей невимовний біль…

Вічна пам'ять Герою! Слава Україні!

Фото Піщанської ОТГ.

Читайте також: Донька більше ніколи не обійме батька: на фронті загинув Герой з Дніпропетровщини.

Раніше ми писали, в бою загинув Валерій Висоцький з Нікополя, який став на захист країни в перші дні війни.

Предыдущая статьяЗеленский: Без Украины не может быть полноценного европейского проекта, и присутствие Украины в ЕС также должно быть полноценным – полноправным
Следующая статьяXbox услышала игроков за три дня: первое изменение после запуска Player Voice уже в бета-тестировании