На Дніпропетровщині ремонтують покинуті будинки для переселенців

149


Згуртувалися задля допомоги тим, хто втік на Дніпропетровщину від війни. Жителі Троїцької громади Павлоградського району власними силами приводять до ладу житловий фонд, щоб було де розселити внутрішньо переміщених осіб.

Ці будинки роками стояли покинуті. А зараз їх роблять придатними для проживання та розселяють в них переселенців.

Якщо ж у будинків є власники, та через певні обставини в них ніхто не мешкає, керівництво громади питає дозволу на розміщення переселенців.

«Люди, які приїжджають до нашої громади, втратили усе, що мали. Тому ми намагаємося дати їм все, що можемо. Житло, необхідні речі, продукти. Це звичайна людяність, доброта, взаємоповага та підтримка», – розповів голова Троїцької громади Олег Чуприна.

Наразі у громаді привели до ладу вже зо два десятки будинків. Вони стали новою домівкою для більш ніж 50 родин переселенців.

«Ми цілою родиною – це 8 людей – переїхали з Попасної, що на Луганщині. Залишились без нічого, наш дім повністю зруйнований. Дуже вдячні жителям громади, волонтерам, місцевій владі та благодійним організаціям! Тут ми відчуваємо себе наче вдома. Живемо безкоштовно у гарному будиночку. Нас усім забезпечили!», – розповіла переселенка Ольга Кошова.

Окрім прихистку, людям також допомагають одягом, продуктами харчування, предметами першої необхідності. За потреби – шукають меблі для осель. На сьогодні в Троїцькій громаді мешкає 360 переселенців.

Джерело: d1.ua

Посилання на наш Telegram-канал: dneprcomchannel

Запись На Дніпропетровщині ремонтують покинуті будинки для переселенців опубликована здесь — Dnepr.com — Головний портал новин Дніпра.

Предыдущая статьяБританская газета The Guardian проиграла судебный процесс по завещанию покойного принца Филиппа
Следующая статьяВедучий Олексій Суханов, який перейшов на українську мову, заступився за Полякову та Єфросініну