У Дніпрі триває модернізація зовнішнього освітлення. По всьому місту демонтують лампи, замість яких встановлюють енергоощадні для економії енергоресурсів. Сьогодні, 15 лютого, бригада комунального підприємства «Міськсвітло» оновлює освітлення по вул. Татарській, що у мікрорайоні Краснопілля. Про це повідомили в міськраді Дніпра. Комунальники демонтують 97 світильників з натрієвою лампою. На їхнє місце встановлюватимемо LED-світильники, які віддають більше світла та зменшують навантаження на мережі. Наприклад, натрієва лампа була на 70 Вт, а LED-світильник — 36 Вт. "Також знімаємо 97 старих кронштейнів та встановлюватимемо нові. А ще зробимо 3 км нової кабельної лінії з самонесного ізольованого проводу. Тож до кінця лютого плануємо закінчити модернізацію зовнішнього освітлення по вул. Татарській, аби мешканцям було безпечно і комфортно пересуватися. У роботах задіяно 12 фахівців і 4 спецмашини", — розповів начальник експлуатаційно-технічного району № 2 КП "Міськсвітло" Дніпровської міської ради Андрій Алексєєв. За його словами, перед цим були виконані подібні роботи у цьому мікрорайоні по вул. Юності, Окружній, Зеленогірській. Джерело: 056.ua
Последние новости
AMD расширит поддержку FSR 4.1 для консолей на архитектуре RDNA 3
В AMD подтвердили, что APU на базе RDNA 3 также получат поддержку FSR 4.1, так же как и дискретные видеокарты предыдущих поколений.
Foreign Affairs: Китай может получить Тайвань без единого выстрела
На майском саммите в Пекине Си Цзиньпин начал долгую партию: шаг за шагом заставить Вашингтон отказаться от поддержки Тайваня - и получить остров без...
Орденопад продолжается: польский политик демонстративно вернул две госнаграды Украины
Очередной виток дипломатического противостояния между Варшавой и Киевом перерос в масштабный демарш на уровне высшего законодательного органа Польши. Политический кризис, начавшийся с лишения украинского...

