Окупанти атакували Дніпропетровщину: пошкоджені будинки й газогони

13

Протягом дня російські війська обстрілювали населені пункти Нікопольського району та атакували БпЛА Кривий Ріг і громаду на Синельниківщині. Обійшлося без постраждалих.

Про це повідомив ДніпроОВА.

Упродовж дня агресор завдавав ударів по Нікополю та громадах Нікопольського району — Покровській, Марганецькій, Мирівській і Червоногригорівській. Ворог застосовував FPV-дрони та артилерію. Внаслідок обстрілів пошкоджені шість приватних будинків, гараж і газогони.

Крім того, безпілотники противника були спрямовані на Кривий Ріг та Богинівську громаду Синельниківського району. У Богинівській громаді внаслідок атаки зайнялися житловий будинок і господарська споруда.

За наявною інформацією, серед мирного населення постраждалих немає.

Читайте також: Треті роковини ракетного удару: як у Дніпрі вшанували загиблих на Набережній Перемоги, 118.

Стежте за новинами в Дніпрі на Dnipro.media

The post Окупанти атакували Дніпропетровщину: пошкоджені будинки й газогони appeared first on Dnipro.media.

Предыдущая статьяЧто известно об Apple iPhone 18: размеры дисплеев, Face ID под экраном и новый график презентаций
Следующая статьяЗалишилися сестра, брат, син, донька та дружина: у Нікополі провели в останню путь солдата