У Дніпрі активісти нагадали містянам про хвилину мовчання

236

У Дніпрі відбулася акція вшанування хвилиною мовчання пам’яті полеглих захисників і захисниць України. Організатори закликали містян на хвилину зупинитися та разом вшанувати полеглих.

Про це повідомляє координаторка ГО Вшануй у Дніпрі Анна Матвієнко.

14 березня у центрі Дніпра пройшла хвилина мовчання на честь полеглих захисників і захисниць України.

Читайте також: У Дніпрі проведуть хвилину мовчання до річниці початку Війни за Незалежність України

Локація — біля ТЦ «Пассаж» на перехресті проспекту Дмитра Яворницького та вулиці Михайла Грушевського.

Такі акції дніпровські активісти проводять щосуботи і щосереди.

Читайте також: У Дніпрі проведуть хвилину мовчання спільно з Work.ua

Читайте новини Дніпра сьогодні на Dnipro.media

The post У Дніпрі активісти нагадали містянам про хвилину мовчання appeared first on Dnipro.media.

Предыдущая статьяЗеленский о ночном ударе РФ: ПВО сбила большинство ракет, но есть жертвы среди гражданского населения
Следующая статьяМассированная атака ракетами и дронами: Россия ударила по школам, поездам и энергосистеме Украины