У Дніпрі планують підвищити тариф на водовідведення у 2026 році

17

У Дніпрі АТ «ДТЕК Дніпроенерго» повідомило про намір встановити скориговані тарифи на послуги з централізованого водовідведення для споживачів Придніпровської теплоелектростанції у 2026 році.

Про це повідомляють журналісти Dnipro.media із посиланням на повідомлення компанії на сайті Дніпровської міської ради.

Про зміни

АТ «ДТЕК Дніпроенерго» повідомило про намір змінити тарифи на централізоване водовідведення для споживачів відокремленого підрозділу Придніпровська теплова електрична станція на 2026 рік.

Як змінюється тариф

Наразі тариф на послуги з централізованого водовідведення становить:

  • 13,98 грн за 1 куб. м без ПДВ
  • 16,78 грн за 1 куб. м з ПДВ

Плановий тариф на 2026 рік:

  • 16,84 грн за 1 куб. м без ПДВ
  • 20,21 грн за 1 куб. м з ПДВ

Як зазначили в оголошенні, з детальним обґрунтуванням скоригованих тарифів можна ознайомитися на офіційному сайті компанії. Пропозиції та зауваження приймають протягом 7 календарних днів з моменту оприлюднення інформації — поштою або електронною поштою за адресою підприємства у Дніпрі.

Читайте також: У Дніпрі триває відновлення електропостачання

Залишайтеся в курсі — останні Дніпровські новини на Dnipro.media

The post У Дніпрі планують підвищити тариф на водовідведення у 2026 році appeared first on Dnipro.media.

Предыдущая статьяЗеленский анонсировал исторический документ с США и назвал условие для завершения войны
Следующая статья317 пам’яток і 109 щойно виявлених: чому історичні будівлі Дніпра під особливою загрозою