У Дніпрі правоохоронці повідомили про підозру уповноваженій особі з публічних закупівель одного з некомерційних медичних закладів. Йдеться про збитки під час закупівлі медичного обладнання.
Про це повідомили в Дніпропетровській обласній прокуратурі.
У чому підозрюють посадовця
За даними слідства, у 2023 році посадовець, імовірно, організував закупівлю реабілітаційного обладнання за завищеними цінами. За три одиниці медичної техніки діагностичний центр заплатив більше 1,1 млн грн, тоді як їхня орієнтовна ринкова вартість становила близько 600 тис. грн.

Унаслідок таких дій медичному закладу, імовірно, завдали збитків на суму більше 500 тис. грн.

Посадовцю повідомили про підозру в службовій недбалості, що спричинила тяжкі наслідки.
Читайте також: На Дніпропетровщині засудили працівника залізниці за диверсії
Читайте новини Дніпра сьогодні на Dnipro.media
The post У Дніпрі посадовцю медзакладу повідомили про підозру в розкраданні коштів appeared first on Dnipro.media.

