За тиждень на Дніпропетровщині захворіло 14 024 людини, з них майже половина — діти. Показник інтенсивності хвороби залишається нижче епідемічного порогу, але кількість госпіталізацій зросла.
Про це повідомив Дніпропетровський обласний ЦКПХ.
За даними обласного лабораторного центру, протягом тижня на ГРВІ та COVID-19 захворіло 14 024 особи, із них 6 494 — діти до 17 років. Порівняно з попереднім тижнем захворюваність зросла на 19,7%. Інтенсивний показник по області становить 453,4, що на 20,6% нижче епідемічного порогу.
Протягом 6-го тижня 2026 року зареєстровано 16 пацієнтів з грипоподібними захворюваннями (ГПЗ), у 6 із 10 досліджених проб підтверджено вірус грипу А.
За тиждень у дозорній лікарні зафіксовано 4 випадки тяжкої гострої респіраторної інфекції (ТГРІ), один випадок — мікс-інфекція аденовірусу та риновірусу. Вірусологічний моніторинг показав циркуляцію вірусів грипу А, аденовірусу, РС-вірусу та риновірусу.
Щеплення проти грипу на тижні отримали 17 осіб. З початку сезону вакциновано 7 084 людини, зокрема 1 141 особу медичного ризику та 2 973 особи епідемічного ризику, серед яких 2 234 — медичний персонал.
Читайте також: Лікарня Мечникова оголосила тендер на 330 тис. грн для просування сайту
Читайте новини Дніпра сьогодні на Dnipro.media
The post У Дніпропетровській області зросла захворюваність на ГРВІ та COVID-19 appeared first on Dnipro.media.
