Адміністрація Шевченківського району Дніпровської міської ради оголосила тендер на послуги з утримання та прибирання об’єктів благоустрою на території району. Очікувана вартість закупівлі становить 1,7 млн грн, а роботи планується виконати до 31 липня 2026 року.
Про це журналісти Dnipro.media дізнались із тендеру Prozorro.
Послуги передбачають комплексне утримання зон відпочинку та громадських територій у Шевченківському районі, включаючи прибирання випадкового сміття, підмітання доріжок і сходів, очищення урн, покіс газонів, обрізку дерев і кущів, прополку, вивезення сміття та зимове утримання територій.
Надання послуг здійснюватиметься за заявками замовника та у будь-який день, включно з вихідними та святковими. Учасники тендеру повинні врахувати у вартості всі витрати на перевезення сміття, паливо, матеріали, а також забезпечити утилізацію відходів на санкціонованих полігонах Дніпропетровської області.
Технічне завдання включає такі види робіт:
- Прибирання випадкового сміття – 416 952 м²
- Систематичне очищення твердого покриття від пилу, сміття та іншого (підмітання доріжок та сходів) – 353 608 м²
- Очищення урн, включно з переміщенням сміття до сміттєвих контейнерів – 2 736 урн
- Згрібання листя – 20 190 м²
- Згрібання трави – 24 746 м²
- Формувальне обрізування кущів – 237 шт
- Санітарна обрізка дерев – 18 шт
- Прополка – 530 м²
- Видалення порослі кущів та дерев – 200 м²
- Покіс газонів – 34 746 м²
- Навантаження сміття вручну – 41,8 т
- Перевезення сміття (відходів) – 41,8 т
- Подрібнення гілля – 3 м³
- Зимове утримання: очищення тротуарів від снігу вручну – 9 878 м²
- Зимове утримання: посипання тротуарів сумішшю вручну – 11 817 м²
- Захоронення/утилізація твердих відходів – 41,8 т
У разі виявлення неякісного виконання послуг складатиметься дефектний акт, а оплата за роботи проводитиметься лише після усунення недоліків.
Читайте також: На Дніпропетровщині засудили депутата з Луганщини за колабораційну діяльність
Стежте за подіями у Дніпрі на Dnipro.media.
The post У Шевченківському районі Дніпра витратять 1,7 млн грн на прибирання та утримання об’єктів благоустрою appeared first on Dnipro.media.



