Чоловіків, які тікають за кордон, попередили про нову небезпеку. На гірських маршрутах поруч із кордоном України та Румунії з’явилося багато ведмедів.
Про це повідомляє редакція сайту 056 з посилання на пресслужбу ДПСУ.
Минулої доби прикордонний наряд помітив на залишках снігу сліди клишоногого та розкидані на місцевості речі. Хоч і більшість гірських маршрутів закриті, категорія охочих їх здолати все ж трапляється.
«Туристи» відправляються у високогірʼя, зазвичай розпланувавши подальше проживання за кордоном, тому й речей беруть з собою чимало. А коли ноші стає тяжче нести, їх просто кидають у лісі. Серед залишеного часто є їжа, що й стає причиною збільшення випадків появи диких звірів.
"Застерігаємо утримуйтеся від відвідування закритих гірських маршрутів вздовж кордону, це може бути небезпечним для вашого життя", — звернулися прикордонники.
Джерело: 056.ua