Як у Дніпрі курсує громадський транспорт 31 березня

13

У Дніпрі тимчасово змінять роботу громадського транспорту. Обмеження пов’язані з ремонтом трамвайної колії. Вони торкнуться низки тролейбусних і автобусних маршрутів, пише «Наше місто» з посиланням на міську владу.

31 березня 2026 року в зв'язку з першим етапом ремонту трамвайної колії на перехресті просп. Богдана Хмельницького та вул. Чорних Запорожців діятимуть зміни у русі громадського транспорту:

Через тимчасове перекриття проїзної частини по вул. Князя Володимира Великого для виконання робіт з ремонту мережі зливової каналізації:

Усі інші автобусні маршрути працюють у штатному режимі за розкладом робочого дня.

Загалом на маршрути електротранспорту вийшло 210 одиниць рухомого складу. Розклад руху дивіться на офіційному сайті підприємства: https://det.dniprorada.gov.ua/transport/

Також по місту працює 91 автобусний маршрут з загальною кількістю 478 автобусів (з них 73 — великої місткості).

Нагадаємо: Від міських маршрутів до шкільних рейсів: як місто контролює технічний стан автобусів.

Ми писали, транспорт Дніпра під час негоди: як місто долає зимові виклики.

Читайте також: Зроблено у Дніпрі: в КП Дніпровський електротранспорт” розповіли подробиці про перший трамвай К-1Т306.

Фото: Валерій Кравченко.

Предыдущая статьяАтаки на Дніпропетровщину: двоє поранених, понівечені будинки та інфраструктура
Следующая статьяApple развернула первую бету iOS 26.5 на 7 платформах и готовит Siri к большому камбэку в iOS 27