Запорізьку атомну станцію підключили до єдиної доступної резервної лінії електропередач. Сталося це вперше за чотири місяці. Про це повідомляє сайт 056 з посиланням на МАГАТЕ. Рафаель Гроссі каже, що підключення ЗАЕС до лінії 330 кВ є важливим кроком, оскільки останні місяці ЗАЕС покладалася на єдину магістральну лінію 750 кВ для зовнішньої електроенергії. Вона була необхідна для охолодження реактора та інших важливих функцій ядерної безпеки. До початку війни, в лютому 2022 року, в ньому було чотири лінії 750 кВ. "Хоча повторне підключення резервної лінії електропередач є позитивним, ситуація із зовнішнім електропостачанням станції залишається дуже вразливою, що підкреслює ненадійну ситуацію з ядерною безпекою та безпекою на майданчику", — розповів Гроссі. Джерело: 056.ua
Последние новости
AMD расширит поддержку FSR 4.1 для консолей на архитектуре RDNA 3
В AMD подтвердили, что APU на базе RDNA 3 также получат поддержку FSR 4.1, так же как и дискретные видеокарты предыдущих поколений.
Foreign Affairs: Китай может получить Тайвань без единого выстрела
На майском саммите в Пекине Си Цзиньпин начал долгую партию: шаг за шагом заставить Вашингтон отказаться от поддержки Тайваня - и получить остров без...
Орденопад продолжается: польский политик демонстративно вернул две госнаграды Украины
Очередной виток дипломатического противостояния между Варшавой и Киевом перерос в масштабный демарш на уровне высшего законодательного органа Польши. Политический кризис, начавшийся с лишения украинского...

