Безжальна війна забирає найцінніше — життя відважних синів і дочок України, які стали на її захист, не вагаючись. Вони віддають найдорожче — власне життя — заради того, щоб майбутні покоління жили під мирним небом. Одним із таких мужніх воїнів був старший солдат Олександр Акуленко. Про це повідомляє «Наше місто» з посиланням на допис міського голови Кам’янського Андрія Білоусова.
Життя мужнього військового обірвалося 2 січня в місті Херсон.
Олександр Акуленко народився 11 травня 1979 року в Дніпродзержинську. У 1998 році закінчив Дніпродзержинський металургійний коледж. Тривалий час працював на ПрАТ «Южкокс». У червні 2023 року став на захист України та її народу.
У нього залишилися доньки та сестри.
Доземний уклін воїну-захиснику!
Вічна пам’ять і слава Герою!
Панахида відбудеться 9 січня о 14:00 в Козацькій церкві Пресвятої Покрови ПЦУ (вул. Сергія Слісаренка, 34). Поховають воїна о 15:00 Алеї Героїв кладовища по вул. Весняній.
Фото: Андрій Білоусов/Telegram
Раніше ми писали, 30 травня в бою поблизу населеного пункту Липці на Харківщині, захищаючи українську землю від загарбників, загинув головний сержант Євген Кравець.
Також ми писали, 6 грудня поблизу населеного пункту Піщане на Харківщині, захищаючи українську землю від загарбників, загинув солдат Ілля Ткач.





