4 причини для придбання Apple Watch Ultra

15

Бренд Apple щорічно поповнює колекцію гаджетів трендовими та функціональними новинками. У 2022 році в асортименті виробника з’явився збалансований пристрій для ведення здорового образу життя. Apple Watch Ultra зручно розташовується на зап’ясті та дозволяє залишатися на зв’язку, покращити результати тренувань і безперервно контролювати стан здоров’я.

Якщо ви плануєте придбати розумний «яблучний» годинник — ця стаття допоможе детально розібратися в перевагах пристрою.

Новий дизайн

Зовнішній вигляд смартгодинників від Apple давно не зазнавав кардинальних змін. У моделі Ultra вдалося втілити цікаві рішення щодо дизайну та комфорту його використання.

  1. Стиль пристрою — більш брутальний. Корпус має чіткі та різкі лінії без зайвих округлень. Масивні браслети з щільних матеріалів одразу впадають в око.
  2. Збільшена діагональ дисплея робить годинник більш масивним і зручним для використання. Підвищена чутливість сенсорної панелі дозволяє в один дотик змінити налаштування, не зачіпаючи зайвих віджетів на екрані.
  3. Захисне скло дисплея трохи «втоплене» всередину, є захисна титанова боковина. Якщо годинник впаде на тверду поверхню, він отримає на 67% менше пошкоджень.
  4. На одній із граней з’явилася помаранчева клавіша, яку можна запрограмувати на виклик потрібної функції.
  5. Знімні нейлонові та поліуретанові ремінці різних кольорів доповнені спеціальною застібкою. Вона усуває ризик самостійного розстібання під час виконання вправ. Якщо ви запланували пробіжку набережною або заняття на майданчику для воркауту, то варто придбати Apple Watch у Дніпрі. Це надійний та зручний смартгаджет.

Бездоганний екран

Дисплей має більший розмір, ніж моделі попереднього покоління. Діагоналі в 49 мм достатньо для безперешкодного та комфортного управління пристроєм.

На захисному склі є олеофобне покриття, що мінімізує виникнення відбитків пальців на поверхні. Встановлена AMOLED-матриця, яка працює на органічних світлодіодах, має високу контрастність та яскраві кольори. Частоти оновлення 60 Гц достатньо для зручного та плавного скролінгу інформації на дисплеї такого розміру.

Розширений спектр функцій

Виробник прибрав зайві функції та додав нові, щоб зробити використання смартгаджета ще більш практичним.

  1. Вбудовано сирену з гучністю звучання 86 дБ — актуальна можливість для поточної ситуації в Дніпрі, де повітряні тривоги бувають 5–6 разів на добу.
  2. Під час занурення у воду годинник може самостійно виміряти глибину та температуру води за допомогою датчиків. Зручна функція для плавців і дайверів.
  3. Покращено функціональність застосунку «Компас» та GPS, що дає змогу більш точно визначати місцеперебування власника.

Збільшена автономність

З увімкненою функцією Always On пристрій пропрацює 2 доби. Якщо вимкнути цю функцію, але залишити активне користування всіма можливостями — 4 доби. Це найкращий показник автономної роботи серед смартгодинників Apple, які можна вибрати в каталозі Алло в Дніпрі.

Модель Apple Watch Ultra — збалансована та функціональна, відповідає запитам сучасних користувачів.