«Її залякали»: російська ведуча видала маячню про позицію Ротару щодо війни

10

"Її залякали": російська ведуча видала маячню про позицію Ротару щодо війни

Російська телеведуча Евеліна Бльоданс піддалася пропаганді країни-агресора і в коментарі "АіФ" видала маячню щодо позиції Софії Ротару щодо війни в Україні.

За її словами, є кілька причин, чому Ротару не підтримує агресію РФ. По-перше, як вважає Бльоданс, вона занадто довірлива і робить так, як їй говорять близькі люди, передає УНІАН, інформує UAINFO.org.

"Мені здається, що їй сказали: краще так говорити, тому що живеш в Україні. У Криму, окей, нерухомість, але і в Києві квартири, будинки, ще десь", — видала Евеліна.

Також вона припустила, що в Україні Ротару могли просто залякати. Нібито з цієї причини вона і не їздить в незаконно анексований Крим.

Читайте також: Софія Ротару після нічного масованого ракетного удару подякувала ППО України. ФОТО

"Зрозумійте: ну, як вона поїде в Крим, як до неї будуть ставитися після цього в Києві? Адже вона українська співачка. Хтозна, що їй там сказали, може, залякали: "Та що ти поїдеш в цю Росію? Але тебе там зітруть". І вона злякалася і вирішила прийняти таку позицію. Я припускаю саме це", — додала Бльоданс.

Варто відзначити, що Евеліна Бльоданс народилася в Криму. Однак будувати кар'єру вона вирішила в РФ. З 2014 року вона є прихильницею злочинного режиму Кремля.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube