Байден оголосив про заміну голови Генштабу США: кого призначать

5

Байден оголосив про заміну голови Генштабу США: кого призначать

Президент Сполучених Штатів Америки Джо Байден офіційно оголосив про заміну очільника Генерального штабу США. Цю посаду після генерала Марка Міллі може зайняти Чарльз Браун, інформує UAINFO.org з посиланням на УНІАН.

"Мені випала честь представити кандидата на посаду наступного голови Об'єднаного комітету начальників штабів – генерала Чарльза Куінтона Брауна-молодшого", – заявив він у виступі, який транслював Білий дім.

"Генерал Браун – воїн, який походить із гордого роду воїнів. Він знає, що означає бути в епіцентрі битви і як зберігати спокій, коли все стає важко, наприклад, коли ваш F-16 горів, а ви повернулися на базу у Флориді в 1991 році", – наводить слова Байдена CBS News.

Американський президент також подякував за службу США генералу Міллі. Байден наголосив, що сподівається продовжити співпрацю з ним і після того, як Міллі піде з посади.

Марк Міллі обіймає посаду голови Об'єднаного комітету начальників штабів США з 2019 року. Його призначив екс-президент США Дональд Трамп. Повноваження Міллі закінчуються у вересні 2023 року.

Чарльз Браун очолить Генштаб США, якщо його кандидатуру схвалить Конгрес. У матеріалі CBS News зазначається, що якщо це відбудеться, Браун стане другим темношкірим головою Об’єднаного комітету начальників штабів після призначення на цю посаду генерала Коліна Пауелла президентом Джорджем Бушем старшим у 1989 році.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube