«Це не Росія, дитинко!» У Киргизстані поставили на місце росіянку, яка вимагала говорити з нею російською

74

"Це не Росія, дитинко!" У Киргизстані поставили на місце росіянку, яка вимагала говорити з нею російською

У Киргизстані поставили на місце росіянку, яка вимагала, щоб із нею спілкувалися російською мовою. Їй порадили вивчити мову держави, в якій вона живе.

Два киргизи також нагадали росіянці, що Киргизстан – це не Росія. Ролик зі сваркою з'явився в мережі, передає Обозреватель, інформує UAINFO.org.

Конфлікт між росіянкою та двома киргизами, судячи з відео, спалахнув на одному з киргизьких ринків. Там російськомовна відвідувачка вимагала обслуговувати її російською мовою.

"Ти тут ходиш, права качаєш. Спілкуйся на киргизькій тоді. Ти ж у Киргизстані живеш!" – присоромив її один із киргизів.

"А нічого, що у нас дві офіційні мови визнані? Що ти мені за мову, що за націоналізм качаєш мені зараз?" – обурилася росіянка.

У відповідь опонент нагадав їй про елементарну повагу до країни та її народу, що полягає у використанні на території країни, де перебуває людина, державної мови цієї країни.

"А чому ми тоді в Росії спілкуємося російською? Ось яка ти дворушна!" – заявив він.

Росіянка зауваження не сприйняла і почала скаржитися перехожим на те, що її ображають.

"Я не знаю, хто ці люди, вони тут продавці чи покупці. Вони мене образили. Обзивають мене мерзотою і не можуть вибачитися", – обурювалася вона.

"Ми киргизи, ще раз тобі говорю! Ми в Киргизстані народилися… Це не Росія, дитинко. Це Киргизстан", – парирував один із киргизів.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube