«Це розбило мені серце»: Панеттьєрі розповіла про передачу повної опіки над донькою Володимиру Кличку

60

"Це розбило мені серце": Панеттьєрі розповіла про передачу повної опіки над донькою Володимиру Кличку

Колишня наречена відомого українського боксера Володимира Кличка, популярна американська актриса Хайден Панеттьєрі зізналася, що їхня спільна дочка Кайя-Євдокія не просто живе з батьком (вона залишалася у Києві до початку повномасштабної війни), а офіційно перебуває під його повною опікою. Кінозірка стверджує, що підписала відповідні документи, не до кінця усвідомлюючи їхнє значення.

Слова зірки фільмів "Крик" та "Добийся успіху" процитував журнал People, повідомляє Обозреватель, інформує UAINFO.org.

Панеттьєрі назвала відмову від опіки над дитиною на користь екскоханого одним із самих несамовитих моментів у своєму житті.

"Це дуже мене засмутило. Я маю на увазі, це було найгірше, що траплялося зі мною. Підписання цих паперів розбило мені серце настільки, як ніщо і ніколи в моєму житті", – поділилася актриса.

Читайте також: Екснаречена Кличка Панеттьєрі вперше зізналася в залежності від наркотиків та алкоголю: я не хотіла бачити свою доньку

Панеттьєрі стверджує, що вона нібито не мала можливості розібратися в паперах, тому, коли вона ставила свій підпис і передавала повну опіку Володимиру Кличку, не думала про всі наслідки цього кроку.

"Папери повинні були дати йому повну опіку. Я збиралася зайнятися собою, і я збиралася одужати, а коли мені стало краще, тоді все могло змінитися, і вона могла прийти до мене, і я могла провести з нею час, але цього не сталося!" – пояснила актриса.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube