Коти можуть попередити про небезпеку: як не пропустити сигнали

89

Коти можуть попередити про небезпеку: як не пропустити сигнали

Здавна у багатьох культурах вважали, що кішки мають надприродні здібності, вміють відчувати майбутнє та попереджати про небезпеку. У середньовічні часи чорних кішок навіть називали помічницями відьом, які мають зв’язок із темними силами.

Власники котів помітили, що тварини можуть відчувати небезпеку, зокрема, землетруси, повені, наближення смерті господаря. Яким чином коти подають сигнали господарям та як не пропустити попередження про біду, розбирався OBOZREVATEL, інформує UAINFO.org.

Яку небезпеку можуть відчути кішки

У кішок надзвичайно сильно розвинені відчуття – це стосується гострого нюху, зору та передчуття небезпеки.

В історії відомі випадки, коли коти рятували своїх господарів. Наприклад, коти перші вловлюють запах газу чи диму і можуть попередити про ймовірну трагедію.

Читайте також: Як коти обирають, з ким спати: це не завжди господар

Крім того, за повір’ям, переїжджаючи у новий дім, першою до оселі слід впустити кішку, адже вона має тонке і точне чуття, а тому може вловити правильні енергетичні потоки.

Говорячи про землетруси, кішки здатні відчути вібрації, недоступні людині, тож передчувають біду раніше, ніж на поверхні землі починаються поштовхи. Також кішки можуть "передбачити" виверження вулканів, шторми, повені та навіть бомбардування.

Як коти попереджають господарів про небезпеку

Кішки всіляко спробують попередити про біду, що наближається. Вони можуть почати голосно нявкати, вести себе неприродньо, намагатися втекти з дому або заховатися кудись у приміщенні.Іноді поведінка може стати навіть агресивною.

Читайте також: Чого найбільше бояться коти: три речі, які викликають стрес у тварин

Звернути увагу слід і на зовнішній вигляд кішки. Передчуваючи небезпеку, вона притискає вуха, підіймає шерстку, пригинається до землі та пересувається перебіжками.

Крім того, коти навіть здатні передчувати смерть. Науковці пояснюють це тим, що перед смертю у людини змінюється запах тіла. На останніх стадіях хвороби тіло виділяє речовини, які здатний вловити котячий нюх.

Коти відчувають і підвищення рівня цукру у людей, хворих на діабет. Коли кішки вловлюють симптоми хвороби, вони зазвичай лягають на хворе місце, неначе забираючи погану енергію.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube

Предыдущая статьяросіяни збили над Чорним морем американський безпілотник MQ-9
Следующая статьяПриспешник путина Башар Асад прибыл в москву на переговоры