На лиманському напрямку ворог проводить перегрупування, через особливості місцевості застосовує більше керованих авіабомб

37

На лиманському напрямку ворог проводить перегрупування, через особливості місцевості застосовує більше керованих авіабомб

На лиманському напрямку ворог намагається знайти слабкі сторони в українській обороні, проводить перегрупування, на куп'янському — тривають активні бойові дії в напрямку Синьківки, повідомив начальник служби зв'язків із громадськістю Командування Сухопутних військ ЗСУ Володимир Фітьо.

"На даному (Лиманському — ІФ-У) напрямку противник намагається знайти слабкі сторони в українській обороні. Проводиться перегрупування. За рахунок того, що там місцевість більш лісова, більше спрямовується керованих авіаційних бомб на цьому напрямку. Слід розуміти, що ця зброя має велику руйнівну дію за рахунок ваги", — сказав Фітьо в ефірі телемарафону.

У ЗСУ зазначили, що противник на лиманському напрямку намагається проводити атакувальні дії, однак не має успіху ні на цьому напрямку, ні на куп'янському.

Фітьо розповів, що на куп'янському напрямку активно ведуться бойові дії в напрямку н.п. Синьківка.

"У разі успіху ворога на цьому напрямку це дасть можливість розвинути атакувальні дії безпосередньо на сам Куп'янськ і вийти на берег річки Оскіл. На куп'янському напрямку було відбито 6 атак ворога. 8 авіаударів завдав противник загалом на Лимансько-Куп'янському напрямку", — сказав Фітьо.

Він повідомив, що ворог застосовував також керовані авіабомби, 11 дронів було запущено по позиціях українських захисників. Загалом противник здійснив 455 обстрілів. Втрати ворога на лимансько-куп'янському напрямку за добу — 165 окупантів та знищено 11 одиниць ворожої техніки, включно з 1 танком і 1 БМП.

Фітьо зазначив, що ворог застосовує як піхоту, штурмові групи, так і використовує техніку.

"Є різні відстані між ворожими позиціями. Де великі відстані, щоб наблизити максимально піхоту, необхідно використовувати броньовану техніку, щоб доставляти піхоту через поля. Це все знищується, що інтенсивність боїв на даний момент плюс-мінус стабільна. Залежить лише від погодних умов. За несприятливої погоди техніка застосовується менше, але артилерії це не стосується", — розповіли в ЗСУ.

Предыдущая статьяВ Дніпрі висока необхідність у всіх групах донорської крові: реєстрація
Следующая статьяВ одній з областей України посилюють мобілізацію та активізують роботу з пошуку ухилянтів