Олександр Коваленко: Вихід ПВК «Вагнер» із Бахмута погано закінчиться для російської армії

64

Пригожин своїми діями все більше нагадує мені лопнувшу кульку ослика Іа, яка входить і виходить… входить і виходить… Що ж до нинішнього "виходу" ПВК "Вагнер", то я сприймаю його з часткою скепсису і ось чому, пише у своєму блозі військовий оглядач Олександр Коваленко, інформує UAINFO.org.

Зараз у Бахмуті перебуває близько 4 тисяч голів ПВК "Вагнер". Виведення цієї кількості з міста вимагатиме від РОВ їх кимось замінити. Виникає питання, звідки у РОВ з'явиться з нізвідки 4 тис зайвих тіл?

Буквально днями у Білгородській області було проведено чудовий перформенс із проривом кордону.

Цей прорив яскраво продемонстрував те, що Росія не має на сьогодні достатнього ресурсу, щоб прикривати кордон. Для цього вони терміново перекидають підрозділи 3 МСД із Луганської області, але й цього не буде достатньо, щоб забезпечити безпеку 700 км кордону. Але до чого це я?

Те, що відбулося в Білгородській області, а потім перекидання 3 МСД, лише показали, наскільки критична ситуація у РОВ з вільним людським ресурсом. Їм його критично не вистачає, щоб не те щоб забезпечувати стійкість флангів у зоні БД, а навіть для прикриття своїх власних територій.

Саме тому командування РОВ змушене послаблювати один плацдарм, щоб посилити інший.

А що ж Бахмут? Звідки туди перекинуть ресурс? З-під Авдіївки, де напередодні втратила боєздатність 110 МСБр "ДНР"? Чи з-під Вугледара і Кремінної, де наступ провалився в зачатку?

Таким чином, вихід ПВК "Вагнер" може дуже погано закінчиться для РОВ як у Бахмуті, так і біля Бахмуту. І з цього робимо простий висновок — пригожину не дадуть повністю вивести своїх найманців із міста, а лише частину з них для необхідної "кашовару" показухи.

Показухи, що виправдовує його вихід "переможцем". Мовляв, оголосив про те, що ПВК "Вагнер" "повністю" захопили Бахмут? Досяг мети? Тепер виходить на покій та прямим маршрутом на росію. А те, що регуляри втратять контроль над Бамхутом за кілька тижнів…

Ну так саме тому пригожин і поспішає звалити з Бахмута "переможцем", щоб потім, уже в спокійній обстановці, розгорнути чергову інформаційну кампанію проти шойгу та герасімова, коли регуляри почнуть далі сипатися флангами і змушені будуть тікати з Бахмута.

Задумка "кашовара" до примітивного проста, але, знов-таки, перспективи повного виведення "вагнерівців" я не бачу. Частина з них, і чимала, в будь-якому випадку повинна залишитися в місті, а все інше, виключно частина традиційної вистави пригожина.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube