Погрози Росії застосувати ядерну зброю стримують готовність США прийняти Україну в НАТО – Джон Гербст

66

 Погрози Росії застосувати ядерну зброю стримують готовність США прийняти Україну в НАТО – Джон ГербстРосійська міжконтинентальна балістична ракета Ярс під час параду у Москві, 9 травня 2023 року (Фото:Alexander Avilov/Moscow News Agency/Handout via REUTERS)

Директор Центру Євразії Атлантичної ради та посол США в Україні у 2003−2006 роках Джон Гербст вважає, що політка адміністрації США щодо всіх викликів, особливо безпекових, у війні Росії проти України була абсолютно адекватною, достатньою і водночас скромною.

Про це він заявив під час участі у 15-му щорічному Київському Безпековому Форумі, інформує UAINFO.org з посиланням на NV.ua

«Здається в Адміністрації залякані постійними погрозами Росії, що вони використають зброю масового знищення. І, схоже, це впливає на позицію США щодо членства України в НАТО», — зазначив посол.

Читайте також: Україна може залишитися у сірій зоні, якщо не стане членом ЄС і НАТО – експрем'єр-міністр Литви

На думку Джона Гербста, на саміті у Вільнюсі не вдасться почути сміливу позицію США що перспектив отримання Україною членства в Альянсі.

Читайте також: НАТО хоче підвищити статус України як партнера, не пропонуючи швидкого членства, – ЗМІ

«Найкращим способом забезпечити хороший результат у Вільнюсі для України є — працювати з Польщею і Балтійськими державами, можливо, з Чехією, Данією, Норвегією, Нідерландами, і, звісно, ми чекаємо, що британці підтримають цю ідею», — сказав він.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube

Предыдущая статьяРакетна атака по медзакладу в Дніпрі: роспропагандисти звинувачують українське ППО
Следующая статьяТрое детенышей гепарда умерли в Индии из-за изнуряющей жары