Розпад Росії неминучий, але процес цей може зайняти десятиліття, – експерт

116

Розпад Росії неминучий, але процес цей може зайняти десятиліття, – експерт

Робити ставку на раптовість було б вершиною нерозумності, зазначив Петро Черник.

Розпад Росії неминучий, але процес цей може зайняти навіть десятиліття. Таку думку "24 каналу" висловив військовий експерт Петро Черник, інформує UAINFO.org.

Читайте також: Орбан на закритій зустрічі з прихильниками заявив про розвал ЄС найближчим часом

"Рішення про зниження стратегічного геополітичного статусу Росії ухвалено. У першу чергу, в англо-саксонському світі. І ми, українці, якраз зводимо в могилу останню рефлексію московського імперіалізму, — зазначив він. — Зрештою, все може посипатися і за один день. Радянський Союз помер за три дні ГКЧП. Однак робити ставку на раптовість було б вершиною нерозумності".

Черник додав, що остаточне рішення про повне розчленування Росії поки не ухвалено. Експерт акцентував увагу на "порожньому Сибіру", який згодом може відійти Китаю. Його Черник назвав "новим пробудженим гегемоном".

Читайте також: Оточення натякає Путіну на відставку, процеси вже запущені – експерт

За словами військового експерта, на цей час американці займаються доктринальним усвідомленням того, що вони повинні робити з Китаєм: "Якщо вони цю відповідь дадуть, а вони його дадуть неминуче, тоді рішення про розпад Росії буде ухвалено".

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube

Предыдущая статьяНа Дніпропетровщині тридцять будинків зруйновано та троє людей постраждало: ситуація в регіоні станом на ранок
Следующая статьяВ результате падения транспортных средств в пропасть в Коста-Рике погибли девять человек