США попередило про високу загрозу терористичних актів: де небезпечно?

118

Посольство США у Франції попередило про підвищений рівень терористичної загрози. Відповідна заява з’явилась у пресслужбі відомства. Цілями терористів можуть бути туристичні об'єкти, великі спортивні та культурні заходи, а також громадські місця, де є велика кількість цивільного населення, передає sud.ua. Зазначається, що після теракту 22 березня в російському Підмосков'ї, уряд Франції підняв свою систему оповіщення національної безпеки Vigipirate на найвищий рівень, вказують дипломати.

У посольстві США також заявили, що влада Франції займається відстеженням терористичних загроз з боку організованих груп та радикально налаштованих осіб.

«Відвідувачам перевантажених та популярних туристичних районів слід бути особливо уважними до свого оточення. Населенню рекомендується повідомляти про будь-яку підозрілу діяльність правоохоронних органів», – йдеться у заяві.

Раніше повідомлялося, що влада РФ обвинуваченнями України щодо причетності до стрілянини у Крокусі хоче виправдати продовження війни.

Предыдущая статьяЦПД: навіщо рф вигадує звʼязок України з «Ісламською державою»
Следующая статьяВСУ поломали крымским оккупантам связь по всей вертикали, — военный эксперт