У Чарльза та Камілли буде ще одна коронація: що про це відомо

46

Король Чарльз III та його дружина королева Камілла були короновані на службі у Вестмінстерському абатстві 6 травня. Тепер на них чекає ще одна так звана коронація, але вже в скромнішому форматі в Шотландії.

Повідомляється, що подружжя буде короноване на спеціальній шотландській церемонії, яку називають службою посвяти та подяки в Шотландії, а також буде нагороджено шотландськими почестями, інформує UAINFO.org з посиланням на ТСН.

Першого тижня липня король і королева відвідають Холірудський тиждень. У цей час король Чарльз III влаштує вечірку в саду в Единбурзі та проведе церемонію вступу на посаду. Також очікуються інші урочисті події, пише Hello!.

Вечірка в саду відбудеться 4 липня цього року і стане першою шотландською вечіркою в саду монарха за весь час його правління. А ось служба посвяти та подяки імовірно відбудеться 5 липня.

Відомо, що Коронна зала в Единбурзькому замку буде закрита від 4 до 6 липня, а 5 липня буде закрито весь замок для відвідувачів.

У той час, як лондонська коронація є службою англіканської церкви, церемонія Святого Джайлса дає монарху можливість присвятити себе своїм шотландським підданим. Під час служби королю будуть вручені коштовності шотландської корони, офіційно відомі як нагороди Шотландії.

Нагороди є найстарішими з коштовностей корони, що збереглися у Великій Британії і датуються серединою 16 століття. Під час церемонії коронації використовуватиметься шотландська корона, державний меч та скіпетр.

Собор Святого Джайлса має велике значення для королівської родини. Там перебувало тіло покійної королеви після того, як вона померла в Балморалі в Шотландії 8 вересня 2022 року. А король Чарльз і його брати і сестри, принцеса Анна, принц Ендрю і принц Едвард, також здійснили Всеношну принців у соборі, коли представники шотландської публіки пройшли повз, щоб засвідчити свою повагу.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube