У Китаї археологи вивчають величезне місто невідомої цивілізації

132

У Китаї археологи вивчають величезне місто невідомої цивілізації

Археологи під час розкопок на ділянці Хоученцзуй у провінції Хух-Хото виявили розташоване біля річки Хуанхе місто зі складними системами укріплень. За словами вчених, відкриття дозволить зазирнути у минуле невідомої доісторичної цивілізації.

Як повідомляє China News, місто, швидше за все, було побудоване ранньою цивілізацією, яка виникла понад 4000 років тому вздовж берегів річки Хуанхе, інформує UAINFO.org.

За словами директора Академії культурних реліквій та археології Внутрішньої Монголії Сунь Цзіньсуна, археологи виявили рови, що оточують місто, а також зовнішні захисні периметри, відомі як барбакани. Крім того, було знайдено й іншу оборонну інфраструктуру, включаючи міські ворота, стіни та бастіони, що дозволяють вести оборонний вогонь у різних напрямках.

Читайте також: Знахідка археологів підтвердила походження легендарної Трої

"Ми навіть знайшли два підземні тунелі. Один веде від внутрішнього барбакана до зовнішньої частини міста, а інший з'єднаний з ровом. Необхідні подальші дослідження, щоб з'ясувати, для чого вони використовувалися", — заявив Сунь Цзіньсун.

Розкопки показали, що це було величезне місто, що процвітало від 4500 до 4200 років тому. Вперше залишки міста Хоученцзуй було знайдено ще у 1980-х роках, але розкопки розпочалися лише у 2019-му. На сьогодні археологам вдалося розкопати вже 1,38 квадратних кілометрів площі.

Читайте також: Археологи зробили захоплююче відкриття у столиці Хетської імперії

Поки що вчені не знають, яка саме цивілізація його побудувала, але археологи проводять паралель з 4000-річним кам'яним містом Сімао в Шеньму.

Як пояснили фахівці, ці два міста вибиваються із загального ряду, оскільки ранні китайські міста зазвичай зводили із землі та дерева. З іншого боку, аналіз показав, що архітектура Сімао та Хоученцзуя значно відрізнялася. Зокрема, їхні головні брами зовсім не схожі одна на одну, що вказує на будівництво міст різними цивілізаціями.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube

Предыдущая статьяХто не заховався…
Следующая статьяВыборы в Италии: появились результаты экзит-полов