Вчені приготували першу в світі фрикадельку з мамонта

67

Вчені приготували першу в світі фрикадельку з мамонта

Австралійська компанія Vow "воскресила" плоть мамонта і приготувала з неї гігантську фрикадельку. Про це повідомляє The Guardian, передає УНІАН, інформує UAINFO.org.

Мета проекту — продемонструвати потенціал м'яса, вирощеного з кліток, без забою тварин, а також підкреслити зв'язок між великомасштабним тваринництвом, знищенням дикої природи і кліматичною кризою.

Як повідомляється, австралійська компанія вже досліджувала потенціал понад 50 видів: альпаку, буйвола, крокодила, кенгуру, павича і різні види риб.

Першим культивованим м'ясом, яке продаватиметься, стане японська перепілка, яка з'явиться в ресторанах Сінгапуру вже цього року.

"Мета полягає в тому, щоб перевести кілька мільярдів м'ясоїдів зі споживання звичайного тваринного білка на продукти, які можна виробляти в електрифікованих системах", — кажуть дослідники.

Для створення м'яса мамонта вчені взяли ДНК міоглобіну — ключового м'язового білка, що надає м'ясу його смак, — і заповнили кілька прогалин, використовуючи ДНК сучасного слона.

Відзначається, що ніхто ще не пробував фрикадельку з мамонта. "Ми не бачили цього білка тисячі років. Тому ми гадки не маємо, як наша імунна система відреагує, коли ми його з'їмо", — кажуть вчені.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube

Предыдущая статьяНамагалися викрасти людину прямо посеред вулиці: у Дніпрі відбуваються масові затримання
Следующая статьяВ Бахмуте воюют примерно 6 тыс. наемников «вагнера»