Перший сексуальний досвід досить значущий для жінки і не тільки як сам факт близькості, але і тим, що впливає на її подальше сексуальне життя.
Як розповів Мedicalxpress з посиланням на статтю доктора в галузі психології Діану Пергейн "Навчальний досвід? Насолода сексуальним дебютом і гендерний розрив у сексуальному бажанні серед молодих людей", опубліковану в Journal of Sex Research, перший сексуальний досвід жінки надає тривалий вплив на сексуальне бажання гетеросексу пізнішому віці. І багато тут залежить від того, наскільки вперше був приємний для жінки секс, передає Обозреватель, інформує UAINFO.org.
"Вважається, що у жінок слабший статевий потяг, ніж у чоловіків, нібито різниця в лібідо у них велика і залишається стабільною такою протягом усього життя. Кажуть, що жінки хочуть сексу менше, ніж чоловіки", – сказала Пергейн.
Проте в експерта є інша думка і сексуальне бажання, вважає вона, не обумовлене гендером, як досі думає багато хто.
Свої висновки лікарка зробила на дослідженні 838 дорослих гетеросексуальних жінок. Було виявлено, що жінки відрізняються від чоловіків своїм бажанням сексу з партнером тільки в тому випадку, якщо їхній перший досвід сексу не був приємним, тобто якщо в їхній "перший раз" вони не зазнали оргазму.
"Жінки, в порівнянні з чоловіками, вдвічі рідше повідомляли про те, що задоволені при першому статевому акті, і приблизно у вісім разів рідше відчувають оргазм", – поділилася Пергейн.
Вона ж зазначила, що жінки, які пережили оргазм при першому статевому акті, більше цікавилися сексом надалі.
"Це може послужити "навчальним досвідом" для багатьох і важливим для розвитку очікувань того, що секс може бути приємним, і переконань, що ми заслуговуємо і маємо право отримувати від нього задоволення", — сказала вона.
Лікар підкреслила, що нижче сексуальне бажання у жінок пояснюватися відсутністю задоволення під час їхнього першого статевого акту, а не їхньою статтю.
Зрештою, вона сподівається, що дослідження, яке демонструє, що нижчий сексуальний потяг у жінок може бути пов'язаний з різницею в досвіді, а не з гендером, надихне інші дослідження "гендерного розриву" сексуального потягу.
"Я дійсно думаю, що така робота могла б внести зміни у галузі статевого виховання, яке сприяло здоровому розумінню цього процесу", – додала вона.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube