Все, що треба знати про функціональний інтер’єр кабінету

114

Здавалося б, достатньо в приміщенні поставити офісний стіл із кріслом, і воно автоматично перетворюється на робочий кабінет. Зараз життя настільки динамічне й вимогливе, що звичайними предметами меблів, розставленими в непродуманому місці, не обійтися. Потрібно аби усе було добре продумано й організовано для зручності виконання завдань, досягнення цілей. Розглянемо основи функціонального інтер’єру та дізнаємося, як їх застосувати, щоб якісний стілець для комп’ютера, стіл і весь інтер’єр загалом «працював» на вас.

Основні правила функціоналізму

Насамперед необхідно проробити ергономіку робочого місця. На ньому має бути комфортно працювати. Для цього необхідно вибрати відповідні меблі, які забезпечать правильне положення тіла і дадуть змогу розмістити всі документи, приладдя.

Для ефективності праці передбачте хороше освітлення. Ідеальний варіант – природне, тому робоче місце слід розташувати поблизу від вікон. Водночас необхідно продумати штучне світло для роботи в темний час або в похмуру погоду.

Організації робочого простору потребує встановлення техніки, такої як комп’ютер, принтер та інші пристрої. Важливо також визначити розташування розеток й проводів, щоб вони не заважали, не створювали безлад. Для зберігання документів та офісного приладдя треба продумати шафи, полиці, шухляди. Вони мають бути зручно розташовані та легко доступні для використання.

Як зробити інтер’єр у кабінеті функціональним?

Для надання функціональності інтер’єру варто враховувати кілька ключових чинників:

  • Визначити мету із завданням – обміркуйте для себе, для чого буде використовуватися кабінет і які завдання в ньому будуть виконуватися. Це визначить, які елементи та меблі знадобляться.
  • Підбір меблювання – важливо вибрати меблі, які відповідатимуть його функціональності. Наприклад, просторий стіл достатньої висоти доповнений якісним стільцем для комп’ютера. Під час їхнього встановлення враховуйте наявність комунікацій, котрі будуть використовуватися в кабінеті.
  • Планування простору розміщення меблів має бути продумане, щоб забезпечити вільне пересування і зручний доступ до необхідних речей. При цьому прораховуйте розміри кімнати, її форму, щоб визначити найзручніше розташування предметів й обладнання.
  • Освітлення – ключовий фактор для функціональності кабінету. Необхідно встановити достатню кількість освітлювальних приладів. Особливо продумайте подачу світла на робочу зону, це запобігатиме втомі та проблемам із зором.
  • Колірна гамма – вона може значно вплинути на функціональність. Рекомендується використовувати спокійні та нейтральні тони, які допоможуть зосередитися, не будуть відвертати увагу.
  • Додайте корисні елементи, такі як книжкові полиці, шухляди, кошики для зберігання. Вони допоможуть організувати робочий простір та забезпечити зручний доступ до необхідних предметів.

Як бачимо, немає нічого складного, щоб зробити кабінет по-справжньому зручним і функціональним, достатньо лише продумати планування, меблі та їх розміщення.

Предыдущая статьяроссия планирует выделить 1,3 млрд евро на проект строительства железнодорожного участка в Иране
Следующая статьяРезніков з відзнаками приїхав до Дніпропетровщини: кого він нагородив