Синельниківський міськрайонний суд Дніпропетровської області визнав винною колишню інспекторку Національної поліції у державній зраді в умовах воєнного стану та призначив їй 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Про це повідомляють журналісти Dnipro.media із посиланням на вирок.
Деталі
Суд встановив, що підозрювана, старший лейтенант поліції, яка з 2021 року обіймала посаду інспектора сектору інформаційної підтримки Сватівського районного відділу поліції, під час тимчасової окупації смт Троїцьке Луганської області у 2022 році добровільно перейшла на бік окупаційної влади.
За даними суду, обвинувачена відмовилася від евакуації та вступила до незаконного «міністерства внутрішніх справ ЛНР», де брала участь у діяльності окупаційної адміністрації. Кримінальне провадження розглядалося за відсутності підсудної, оскільки вона не з’являлася до суду та не надавала показань.
Доказами у справі стали свідчення колег, відеоматеріали з присягою на вірність так званій «ЛНР» та інші підтвердження співпраці з окупаційною владою. Дії підозрюваної суд кваліфікував як державну зраду, вчинену в умовах воєнного стану.
Суд призначив покарання у вигляді 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна, позбавив засуджену спеціального звання «старший лейтенант поліції» та заборонив обіймати посади в органах державної влади строком на три роки.
Читайте також: У Дніпрі підлітків засудили за замах на теракт
Дізнавайтеся про головні новини Дніпра та області на Dnipro.media
The post На Дніпропетровщині засудили поліцейську за державну зраду appeared first on Dnipro.media.



