Бізнес та пропаганда на день агресора: 23 лютого на захопленій базі в Кирилівці окупанти влаштовують масштабну гулянку

11

У Кирилівці проведуть гулянку до дня агресора — 23 лютого. На базі відпочинку "Перлина Таврії" окупанти та колаборанти влаштують масштабне святкування совкового — "дня захисника вітчизни".

Про це повідомляє редакція сайту 056.

Готель знаходиться на узбережжі Азовського моря на Косі Пересип і є одним з найкращих с курортному селищі. в червні 2022 року його адміністрація повідомила, що у зв‘язку з окупацією Кирилівки, вони вимушені тимчасово припинити роботу.

"На територію комплексу, що знаходиться за адресою Коса Пересип, 58, смт Кирилівка, Запорізька область, Україна, увійшла група озброєних окупантів. Вони повідомили, що планують відкрити сезон та працювати в повному обсязі на території нашого комплексу. Наразі Готель «Перлина Таврії» знаходиться поза нашим контролем, зв’язок з ним відсутній!", — йшлося в повідомленні.

Попри надії, швидкої деокупації не сталося і рашисти управляють в захопленому готелі. В їх розпорядженні сім басейнів, 435 номерів різних категорій та ресторани, яким раніше у вільній мирній країні користувалися переважно жителі Запоріжжя та Дніпропетровщини.

Тепер фейкова адміністрація запрошує туди місцевих жителів на дискотеку на честь свята, якого не існує. Для цього організовують шведський стіл зі стравами та алкоголем. Планують на цьому ще й підзаробити. Квиток коштуватиме 3000 та 1500 рублів.

Чому в Україні скасували 23 лютого

Історія святкування 23 лютого налічує майже 100 років. День захисника вітчизни був офіційно встановлений у 1922 році на території тодішньої радянської росії. Спочатку це був День Червоної армії, після — радянської армії, згодом його об'єднали з днем радянської армії та військово-морського флоту.

Це свято досі відзначається в рф і ще кількох колишніх радянських республіках. У 2002 році російська держдума ухвалила закон, згідно з яким це свято є днем військової слави росії, і зробила його вихідним.

Від святкування Дня захисника вітчизни Україна офіційно відмовилася в 2014 році. 14 жовтня був підписаний указ президента про нове свято — замість існуючого.

"З метою вшанування мужності і героїзму захисників незалежності та територіальної цілісності України, військових традицій і перемог українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві і на підтримку ініціативи громадськості" президент постановив установити в Україні свято — День захисника України, який відзначати щорічно 14 жовтня.

Після цього щорічно 14 жовтня в Україні проходять святкові заходи на честь військовослужбовців і ветеранів. Крім того, цей день є у країні офіційним вихідним. На відміну від 23 лютого, який таким ніколи не був.

Джерело: 056.ua