У Дніпрі проведуть одинадцятий поспіль мітинг проти відставки Федорова

12

У Дніпрі планують провести одинадцяту акцію протесту проти відставки Михайла Федорова. За інформацією від активістів, мітинг має розпочатися 25 липня о 19:00 біля будівлі Дніпропетровської обласної військової адміністрації.

Про це журналісти Dnipro.media дізналися від організаторів акції.

Активісти закликають усіх охочих долучитися до мирного пікету та висловити свою позицію щодо відставки Михайла Федорова.

Дата: 25 липня.

Час: 19:00.

Місце: біля будівлі Дніпропетровської обласної військової адміністрації.

Нагадаємо, акції протесту тривають у Дніпрі вже десятий день поспіль. З 16 по 24 липня біля будівлі ДніпроОВА відбулися 10 мітингів, учасники яких виступали проти відставки Михайла Федорова та закликали переглянути це рішення.

Про перший мітинг читайте тут: «Не ламайте те, що будується»: як у Дніпрі пройшла акція протесту проти звільнення Михайла Федорова

Щоразу участь у протестах беруть понад 100 людей. Акція 25 липня стане одинадцятим поспіль мітингом у Дніпрі проти відставки Федорова.

Слідкуйте за новинами Дніпра на Dnipro.media

The post У Дніпрі проведуть одинадцятий поспіль мітинг проти відставки Федорова appeared first on Dnipro.media.

Предыдущая статьяШтраф 25 тысяч и запрет российских песен: в Раде хотят изменить языковые правила
Следующая статьяВідпустка під час воєнного стану: хто має право, скільки триває та коли роботодавець може відмовити