Жила у злиднях, поки батько заробляв мільйони: який вигляд має дочка Джекі Чана, яку він вигнав із дому

75

Жила у злиднях, поки батько заробляв мільйони: який вигляд має дочка Джекі Чана, яку він вигнав із дому

Позашлюбна донька відомого актора родом з Гонконгу Джекі Чана вже близько 5 років тиняється по світу у злиднях, поки зірка будує успішну карʼєру й заробляє мільйони. У стосунках батька й дочки сталося багато негараздів, однак останньою краплею став камінг-аут Ети У Чжолінь.

Спроба представити зірковому батьку свою обраницю, канадську модель Енді Отом закінчилася тим, що він вигнав закоханих зі свого дому. OBOZREVATEL вирішив розповісти про трагічну історію взаємин у сімʼї Ети та показати її рідкісні фото, інформує UAINFO.org.

Ета У Чжолінь народилася в 1999 році. У той період актор був одружений і вже виховував сина, але не встояв перед красою переможниці конкурсу краси "Міс Азія" на імʼя Елейн. Джекі Чан довго заперечував, що в нього є позашлюбна дочка, однак згодом все ж визнав зраду.

Утім жодної участі у вихованні дочки він не брав. Проблеми в сімʼї, успішна карʼєра й спокутування провини призвели до того, що юна Ета називала біологічного батька "просто відомим актором".

З роками взаємини батька й дочки не покращувалися. Він не давав їй грошей, хоч обіцяв зробити це після настання повноліття. Крапкою в їхніх і без того непростих стосунках став камінг-аут Ети, який гримів на таблоїдах у 2017 році.

Жила у злиднях, поки батько заробляв мільйони: який вигляд має дочка Джекі Чана, яку він вигнав із дому. Фото

Підлітком вона часто потрапляла в поле зору ЗМІ, адже була проблемною дитиною. Ета навіть намагалася накласти на себе руки. Однак і цей інцидент не розтопив серце Джекі Чана.

У 2018 році його дочка з обраницею уклали шлюб і на певний час стали безхатьками. У своїх відео Ета розповідала, що закоханим доводилося жити під мостом, а одного разу їх виселили з хостелу через борги.

На гідне життя подружжя заробити не може і звинувачує у проблемах із фінансами "гомофобних батьків".

Востаннє 22-річну дівчину бачили в Канаді, де вона стояла в черзі по їжу для безхатьків. Наразі вона не веде соцмережі, а батько рідко дає коментарі щодо своєї дочки.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube